Для доступу в систему дистанційного навчання необхідно пройти авторизацію за допомогою форми, розташованої в лівій частині сайту (на яку вказує помаранчева стрілка)

Логін - це прізвище того, хто навчається англійськими літерами (наприклад Іванов - ivanov, Петров - petrov).

Пароль - можна дізнатися після оплати рахунку на навчання, зателефонувавши в навчальний центр по телефону (061) 239-73-89 або (061) 239-73-88, також пароль і логін надсилається на електронну пошту, вказану у заявці на навчання.

Після авторизації, в розділі меню "Дистанційне навчання" з'являться найменування курсів, за якими подано заявку.

 

Матеріал по курсу вивчається самостійно, в будь-який зручний для Вас час. Після вивчення матеріалу, необхідно подати заявку про те, що Ви готові проходити перевірку знань. Вам буде призначено дату та час засідання комісії з перевірки знань. В день засідання комісії, перед перевіркою знань, проводиться консультація по виниклих у слухачів питань.

Навчаючись дистанційно, Ви автоматично приймаєте умови договору оферти на дистанційне навчання.


Дистанційне навчання - це форма навчання з використанням комп'ютерних і телекомунікаційних технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів зі студентами на різних етапах навчання і самостійну роботу з матеріалами інформаційної мережі.

Ми пропонуємо найбільш зручну і доступну форму навчання. Це ідеальне рішення для тих, хто вважає за краще сучасні інформаційні технології в освіті і цінує свій час.

Дистанційне навчання дає можливість цілодобового доступу до навчальних матеріалів, постійну підтримку і консультації викладачів і методистів, online відеолекції, віртуальні тренажери та інші технологічні рішення для забезпечення ефективного процесу навчання.

Дистанційна форма навчання не вимагає виїзду в навчальний центр для прослуховування курсу лекцій, і дозволяє спеціалісту проходити навчання на робочому місці або вдома у зручний для нього час. Завдяки вільному вибору часу на вивчення матеріалу, індивідуальних особливостей по засвоєнню навчального матеріалу, це дозволяє якісно і в короткі терміни отримати необхідний рівень знань по курсу. При дистанційній формі навчання економляться витрати на оренду, друк навчальних матеріалів, рекламу в газетах - все це дозволяє знизити вартість навчання при високій ефективності навчання.

Рейтинг сайта в веб-каталоге misto.zp.ua